ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Video Haber

Seçim Zaferi,Bilal Babalıklı'nın

AK parti mevcut toroslar ilçe başkanı BİLAL BABALIKLI delegelerin % 90 oyunu alarak seçimden zaferle çıktı. Mersin Toroslar İlçesi'nde Toroslar AKP ilçe seçimleri yapıldı. Palmiye Düğün Salonu'nda yapılan ve mevcut başkan Bilal Babalıklı ile Süleyman Temiz'in rakip olduğu seçimde 360 delege oy kullandı. İki liste halinde girilen seçimlere yoğun ilginin olduğu gecede her iki tarafında oldukça heyecanlı olduğu görüldü.

Saat 17.00'de sonuçlanan seçimlerin ardından geçilen oy sayımının sonuçlanmasıyla salonda alkış fırtınası koptu. Mevcut başkan Bilal Babalıklı'nın 313 oy alarak kazandığı seçimle  birlikte il listesinin yeniden şekillendiği seçimden sonra konuşan Ak Parti il başkanı Mekin Merter Salt, "AKP olarak birleşerek nasıl seçimler geçiriliceğini gösterdik. Bu bir demokrasi örneğidir. Herkese teşekkür ediyor başkana başarılar diliyorum. Bundan sonra hedefimiz yerel seçimlerdir ve Büyükşehir Belediyesi'dir" dedi.

Seçimi yeniden kazanan ve bir dönem daha ilçe aşkanlığı yapacak olan Bilal Babalıklı ise, "Toroslar'a ve tüm şehre demokrasiyi yine Ak Parti gösterdi. Kazanan AKP oldu. Kazanan Toroslar oldu. Destekçilerimize çok teşekkür ederiz" diye konuştu.

Bu haber 880 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Toroslar

TOROSLAR'IN YENİ İLÇE BAŞKANI ONUR ÜNLÜ

TOROSLAR'IN YENİ İLÇE BAŞKANI ONUR ÜNLÜ AK Parti Genel Merkezi, Toroslar İlçe başkanlığına ONUR ÜNLÜ'yü atadı.

ADAYIMIZ BOLAT, SEÇİM SONUÇLARINI DEĞERLENDİRDİ

ADAYIMIZ BOLAT, SEÇİM SONUÇLARINI DEĞERLENDİRDİ ÖMER TOPRAK - 30 Mart Yerel seçimlerinde ikinci olan Toroslar Belediye Başkan Adayımız Mehmet Bolat, sandıktan çıka...  • Kadın Kolları
  • Gençlik Kolları
  • AKIM
  • Yaşlılar Koordinasyon Merkezi
  • Özürlüler Koordinasyon Merkezi
  • Akparti Siyaset Akademisi
  • Kütüphane


Plus Bilgisayar Yazılım ve Bilişim Hizmetleri